גישור בין בני זוג - גישור משפחתי – גישור עסקי

במשרד עורכי דין שוקרי פקס נעשים גישורים בתחומים שונים לרבות בגישור משפחתי ובכל הקשור לדיני המשפחה וגישור בין בני זוג. מאחר והמשרד מתמחה בגירושין וגישור בגירושין, גישור בהסכמה, גישור משפחתי ובכלל בדיני משפחה, מרבית סוגי הגישור הינם גישורים בינן בני זוג למנוע גירושין.

אך ישנם כאלה המגיעים בכדי לקדם את הליך הגירושין. כלל הגישורים ובפרט גישור משפחתי הוא הליך פתרון סכסוכים בין פרטים בחברה בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין צדדים שמעורבים בסכסוך.

ישנם מצבים שאנשים מגיעים אל משרדנו טרם פתיחת הליכים משפטיים על מנת לגשר ביניהם, וישנם מצבים שבית המשפט שולח את הצדדים לגישורים לאחר שנפתחו הליכים.

הליך הגישור המשפחתי הוא ההליך המומלץ לאנשים שנמצאים בסכסוך ורוצים להימנע מהביורוקרטיה והעלויות הכבדות של בתי המשפט. ניתן לפנות למשרד עורכי דין שוקרי פקס לגישור בכל שלב של הסכסוך. הצדדים שיש ביניהם סכסוך משפחתי יכולים לפנות למשרד עורכי דין שוקרי פקס מיד כשמתגלה הסכסוך (ביחד או לחוד) ואפילו לאחר שהחלו הליכים בבית הדין למשפחה.

חשוב לדעת כי כשפורץ סכסוך, בני הזוג נוהגים שלא לדבר אחד עם השני ולנסות להגיע יחדיו לפתרון שיהיה מוסכם על כל המעורבים. הליך הגישור מאפשר לצדדים המעורבים בסכסוך, ובפרט בהליכים בין גבר לאישה, להיפגש בחדר הגישור יחד עם עו"ד שוקרי פקס (מגשר מוסמך), על מנת לעזור לבני הזוג לפתח שיחה על האינטרסים של כל אחד מהצדדים ולמצוא פתרון שיענה על האינטרסים של כל המשפחה ובעיקר של הילדים. במהלך הזוגיות בני זוג נתקלים בסכסוכים. במקרים רבים אי ההסכמה בין בני הזוג הופכת לריב קשה ומר שניתן לפתור בעזרת שיחה פתוחה בין הצדדים או במקרה הגרוע - מתגרשים.

במשרד עורכי דין שוקרי פקס הליך הגישור מתנהל באמצעות שיחות משותפות של הצדדים עם המגשר ומשיחות נפרדות של כל אחד מהצדדים עם בנפרד עם עורך דין שוקרי פקס. 

מזונות וסכומם
להלן מידע שימושי בעניין מזונות ילדים.  על כל אב הנתבע במזונות ילדים לעיין במאמר זה: חובתו של האב היא לכלכל את ילדיו ולשלם מזונות לילדיו גם אם אינו נשוי עוד לאם ילדיו או נשוי לאישה אחרת, ולא משנה מה הוא מצבו הכלכלי.
כידוע, ישנם מקרים שההורים מסכימים בניהם על גובה המזונות לילדיהם וישנם מקרים שלא. כאשר אין הסכמה בין ההורים גובה המזונות נקבע בהתאם לשני הצרכים הבאים:
1. כפי שנקבע בפסיקה, צרכים הכרחיים לילדים כמו :ביגוד, אוכל ,הנעלה, צרכים רפואיים ועוד. צרכים אלו האב משלם לבדו עד שהקטין מגיע לגיל 18(לעיתים גם יותר).
2. זאת ועוד, צרכים נוספים: מתנות ,חוגים, בילויים של הילד, ועוד. שצרכים אלו לעומת ההכרחיים הינם חובה על שני ההורים באופן שווה.
אבל אל תשכחו שהאם יכולה גם היא לשלם מזונות אך זאת לא חובתה, אם תחליט לעשות כן זה יהיה מדין "צדקה".
לפי הפסיקה הסכום המינימאלי הוא 1,300 ₪ בחודש לילד. אך עם זאת בית המשפט פוסק בכל מקרה לגופו של עניין, המטרה היא שרמת החיים שהילדים הורגלו אליה לא תשתנה בגלל שההורים מתגרשים ושהילדים ימשיכו לחיות באותו הרמה שחיו לפני כן.
עליך לדעת כי חישוב המזונות משתנה והינו בהתאם לגילאים ולצרכים של הילדים החשוב הוא שעד גיל 18 חייב האב לכלכל את ילדיו גם אם אינו בעל אמצעים, עובד ,החובה לכלכל את ילדיו נמצאת מעל החובה לכלכל את עצמו. כאשר הילד מגיע מעל לגיל 18 יש לבית המשפט זכות לחייב את האב להמשיך לשלם מזונות לילדיו, גובה תשלום המזונות מעל גיל 18 יהיה בד"כ 1/3 מסכום המזונות ששולמו עד כה, וזאת בתנאי שהילד עדיין לומד ו/או שהינו חייל וטרם יצא לשוק העבודה והינו מחוסר הכנסה.
לרוב, תביעה למזונות תידון בבית המשפט לענייני משפחה המוסמך לדון בתיק, אך ישנם גם מצבים שתידון גם בבית הדין הרבני (בהסכמת כל הצדדים לעניין).
פסק דין בנושא מזונות ילדים הוא לעולם אינו סופי ותמיד יוכל להשתנות בהתאם לנסיבות שיצדיקו שינויים משמעותיים בצורכי הקטין וכדומה.
בנושא מזונות הילדים רצוי מאוד לקבל ייעוץ של עו"ד המתמחה בענייני משפחה וזאת כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

במאמר זה ניתנו דברי הסבר בצורה תמציתית, כללית וחלקית בלבד. בשום מקרה אין האמור במאמר זה מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי, ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליך או אי נקיטתו.

הסתמכות על האמור במאמר זה הינה על אחריות הקורא. מומלץ לפנות לעורך דין שוקרי פקס בסוגיות שהועלו בכתבה כדי להבטיח את זכויותיכם.

חישוב מזונות ילדים - תשלום מזונות לילדים | עו"ד גירושין שוקרי פקס
עורך דין מזונות ילדים. עורך דין משפחה שוקרי פקס מומחה בדיני גירושין ומזונות. רוצה להגדיל את מזונות ילדים? מעוניין להקטין או להגדיל את תשלום המזונות לילד?

עורך דין, משרד עורכי דין, שוקרי פקס, גירושין, רמלה, הסכם ממון, עורך דין גירושין, גישור, גירושים, מזונות ילדים, עוד גירושין ברמלה, דיני משפחה ברמלה, גישור גירושין, בית דין לענייני משפחה, עורכי דין גירושין ברמלה, עורך דין משפחה רמלה, עורך דין ברמלה, עורך דין לענייני משפחה, עו"ד לענייני משפחה, עו"ד דיני משפחה, עו"ד משפחה, עורכי דין לענייני משפחה, עורכי דין משפחה, עורכי דין ברמלה, עורך דין דיני משפחה, הסכמי גירושין, הסכם ממון, גירושין, הסכמי ממון, גרושין, עורך דין לגירושין, עוד לגירושין, הסכם ממון לאחר נישואין, עורכי דין דיני משפחה, הליכי גירושין, הסכם גירושים, דיני גירושין, עו"ד גירושים, עוד גירושין, גירושין בהריון, עוד לענייני גירושין, עורך דין גירושים, עורך דין ונוטריון, עורך דין לדיני משפחה, עורך דין לענייני גירושין

משרד עורכי דין ונוטריון שוקרי פקס  
דיני משפחה | גירושין | מזונות | הסכמי ממון | משמורת | פשט"ר

08-9255517    054-7484875

משרד עורכי דין שוקרי פקס הוקם בשנת 2001.  למשרד התמחות עיקרית בדיני משפחה.

דיני המשפחה הינו תחום רחב ומורכב ועל כן נדרש ידע ניסיון והתמקצעות ספציפית מעו"ד העוסק בו. עורך דין שוקרי פקס מומחה בתחומים הבאים: דיני נישואין וגירושין, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכם לחיים משותפים, איזון משאבים, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, אבהות ומזונות, אלימות במשפחה ועוד.  כמו כן, עורך דין גירושין שוקרי פקס מטפל בין היתר בנושאים נוספים בתחום המעמד האישי כגון: חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תיקון שם וגיל, צוואות, ירושות, גישור, בוררות, נוטריון.