עורך דין גירושין - שוקרי פקס עו"ד לדיני משפחה וגירושין

08-9255517    054-7484875

משרד עורכי דין שוקרי פקס הוקם בשנת 2001.  למשרד התמחות עיקרית בדיני משפחה.

דיני המשפחה הינו תחום רחב ומורכב ועל כן נדרש ידע ניסיון והתמקצעות ספציפית מעו"ד העוסק בו. עורך דין שוקרי פקס מומחה בתחומים הבאים: דיני נישואין וגירושין, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכם לחיים משותפים, איזון משאבים, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, אבהות ומזונות, אלימות במשפחה ועוד.  כמו כן, עורך דין גירושין שוקרי פקס מטפל בין היתר בנושאים נוספים בתחום המעמד האישי כגון: חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תיקון שם וגיל, צוואות, ירושות, גישור, בוררות, נוטריון.

משרד עורכי דין שוקרי פקס - עורך דין גירושין שוקרי פקס בעל ניסיון של שנים ומומחיות בגירושין, דיני משפחה, ידועים בציבור, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, תביעות מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, הסדרי ראיה, אבהות, קיום צוואות וירושות.  עו"ד שוקרי פקס מומחה הופעות בבתי משפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, הליכי גישור, בעל ידע וניסיון רב בתחום הגירושין וכל מה שכרוך ונלווה להם: ענייני משמורת והסדרי ראייה של קטינים, מזונות קטינים, מזונות אישה, אבהות / אמהות, חלוקת רכוש בין בני זוג, אלימות במשפחה וכתובה. משרדנו צבר עם השנים ידע נרחב וניסיון רב בתחום הנישואין האזרחיים, נישואין פרטיים, ידועים בציבור וגירושין. 

גישור בין בני זוג - גישור משפחתי – גישור עסקי

במשרד עורכי דין שוקרי פקס נעשים גישורים בתחומים שונים לרבות בגישור משפחתי ובכל הקשור לדיני המשפחה וגישור בין בני זוג. מאחר והמשרד מתמחה בגירושין וגישור בגירושין, גישור בהסכמה, גישור משפחתי ובכלל בדיני משפחה, מרבית סוגי הגישור הינם גישורים בינן בני זוג למנוע גירושין.

אך ישנם כאלה המגיעים בכדי לקדם את הליך הגירושין. כלל הגישורים ובפרט גישור משפחתי הוא הליך פתרון סכסוכים בין פרטים בחברה בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין צדדים שמעורבים בסכסוך.

ישנם מצבים שאנשים מגיעים אל משרדנו טרם פתיחת הליכים משפטיים על מנת לגשר ביניהם, וישנם מצבים שבית המשפט שולח את הצדדים לגישורים לאחר שנפתחו הליכים.

הליך הגישור המשפחתי הוא ההליך המומלץ לאנשים שנמצאים בסכסוך ורוצים להימנע מהביורוקרטיה והעלויות הכבדות של בתי המשפט. ניתן לפנות למשרד עורכי דין שוקרי פקס לגישור בכל שלב של הסכסוך. הצדדים שיש ביניהם סכסוך משפחתי יכולים לפנות למשרד עורכי דין שוקרי פקס מיד כשמתגלה הסכסוך (ביחד או לחוד) ואפילו לאחר שהחלו הליכים בבית הדין למשפחה.

חשוב לדעת כי כשפורץ סכסוך, בני הזוג נוהגים שלא לדבר אחד עם השני ולנסות להגיע יחדיו לפתרון שיהיה מוסכם על כל המעורבים. הליך הגישור מאפשר לצדדים המעורבים בסכסוך, ובפרט בהליכים בין גבר לאישה, להיפגש בחדר הגישור יחד עם עו"ד שוקרי פקס (מגשר מוסמך), על מנת לעזור לבני הזוג לפתח שיחה על האינטרסים של כל אחד מהצדדים ולמצוא פתרון שיענה על האינטרסים של כל המשפחה ובעיקר של הילדים. במהלך הזוגיות בני זוג נתקלים בסכסוכים. במקרים רבים אי ההסכמה בין בני הזוג הופכת לריב קשה ומר שניתן לפתור בעזרת שיחה פתוחה בין הצדדים או במקרה הגרוע - מתגרשים.

במשרד עורכי דין שוקרי פקס הליך הגישור מתנהל באמצעות שיחות משותפות של הצדדים עם המגשר ומשיחות נפרדות של כל אחד מהצדדים עם בנפרד עם עורך דין שוקרי פקס. 

עורך דין, משרד עורכי דין, שוקרי פקס, גירושין, רמלה, הסכם ממון, עורך דין גירושין, גישור, גירושים, מזונות ילדים, עוד גירושין ברמלה, דיני משפחה ברמלה, גישור גירושין, בית דין לענייני משפחה, עורכי דין גירושין ברמלה, עורך דין משפחה רמלה, עורך דין ברמלה, עורך דין לענייני משפחה, עו"ד לענייני משפחה, עו"ד דיני משפחה, עו"ד משפחה, עורכי דין לענייני משפחה, עורכי דין משפחה, עורכי דין ברמלה, עורך דין דיני משפחה, הסכמי גירושין, הסכם ממון, גירושין, הסכמי ממון, גרושין, עורך דין לגירושין, עוד לגירושין, הסכם ממון לאחר נישואין, עורכי דין דיני משפחה, הליכי גירושין, הסכם גירושים, דיני גירושין, עו"ד גירושים, עוד גירושין, גירושין בהריון, עוד לענייני גירושין, עורך דין גירושים, עורך דין ונוטריון, עורך דין לדיני משפחה, עורך דין לענייני גירושין

משרד עורכי דין ונוטריון שוקרי פקס  
דיני משפחה | גירושין | מזונות | הסכמי ממון | משמורת | פשט"ר

הגדרת החוק לעניין הפניה לגישור:

סעיף 79ג לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984, קובע כי בית המשפט רשאי, בהסכמת בעלי הדין, להעביר תובענה לגישור. הסעיף מגדיר אף מה רשאי המגשר לעשות במסגרת הליך הגישור, ומה סמכויותיו כלפי בית המשפט. על פי סעיף זה נחקקו תקנות מפורטות המפרטות מיהם המגשרים אליהם יפנה בית המשפט סכסוך, ומהן סמכויותיהם.

עקב העומס המוטל על מערכת בתי המשפט, רבים הם הסכסוכים המופנים על ידי בית המשפט לגישור. בבתי משפט רבים פועלת מערכת ניתוב תיקים, המפנה לגישור תיקים הנראים ראויים לכך, עוד בטרם נקבע להם תור לדיון בפני שופט.